Novinky Články Média O hře Kontakt Registrace

Mortalion

Novinky

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

25. 09.

Za účelem větší plynulosti hry v jeskyni bylo odstraněno potvrzování některých akcí, tj. ústupu, reakce na past a průzkumu objektu. Následující předměty byly upraveny:

  • Roucho Siedgera získalo navíc léčivou schopnost.
  • Živá voda zeslabena.
  • Sedmipolné fluidum zeslabeno.

19. 09.

Animace v pozadí

Malované obrazy v pozadí ožily různými animacemi. Jde o první pokus využít SVG animaci ve hře. Další na řadě budou aktivní prvky a tlačítka.

18. 08.

Archemský hrad

Nové nebezpečné dobrodružství navazující na Archemské skály. I zkušení hrdinové si při útoku na hrad černokněžníka sáhnou na dno svých sil. Odměnou může být předmět z legendární výzbroje!

16. 07.

Skřetí doupě bylo předěláno na nebezpečnou jeskyni. Hlavním úkolem je nyní ochránit Edila až do konce dobrodružství. Minimální doporučená úroveň pro vstup je 10. Poklady byly mírně vylepšeny.

24. 06.

Nové mechaniky v Archemských skalách a celkové zjednodušení jeskyně.

29. 05.

Démoni nebo andělé opustí tělo hrdiny, pokud zemře.

16. 05.

Všechna nastavení uživatelského profilu (včetně povolení fullscreenu, zobrazení přileb nebo kontroly úplných skupinek) se ukládají do databáze, a udrží tedy svou hodnotu i po ukončení hry.

17. 04.

Archemské skály

Nové standardní dobrodružství otevírá linii odehrávající se v zapadlém horském knížectví. Archemský kníže vládne černou magií a utiskuje široké okolí. Artefakt, do nějž zaklel svou nesmrtelnost, ukryl v podzemním labyrintu plném nástrah.

15. 04.

Na stránky Mortalionu přibyl povinný souhlas s cookies (Google Analytics). Sekce 'Kontakt' byla přepracována a obsahuje nyní část věnující se ochraně soukromí.

27. 03.

Drobné úpravy UI, zejména popisků tlačítek a dialogových oken.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Tento web využívá cookies (především k analýze návštěvnosti a sběru dat za účelem cílení reklamy).