Novinky Články Média O hře Kontakt Registrace

Mortalion

O hře

Přehled Reakce hráčů Svět Strategie Multiplayer Hrdinové

HRÁČI DOPORUČUJÍ

"Fantasy, multiplatformní, zdarma."

"Velký prostror pro fantasii. Zážitek ze hry je často silnější než u krásně vyvedených 3D her. Příběhy v ní jsou originální. Tahový systém umožní vše promyslet. Hra vznikala opravdu dlouho a je propracovaná a domyšlená..."

"Příběh, vizualizace, množství předmětů."

"Atmosféra, strategické a rpg prvky, smrtelnost."

"Dračák, který ti někdo připraví."

"Dračák, propracované příběhy a dobrodružství (jeskyně), hratelnost, spousta předmětů, více herních stylů (variabilita skupinek)."

"Příběh, low magic svět, tahový systém."

"Jednotlivá dobrodružství nejsou nikdy stejná – je tam spousta alternativních cest a náhodných událostí, které i zkušeného hráče něčím překvapí nebo zaskočí. Příběh mě vždycky úplně pohltí. Je plná tajemství, která snad ani nejdou všechna uhodnout...? Z praktického hlediska mi naprosto vyhovuje, že můžu hraní kdykoliv přerušit a tahy promýšlet tak dlouho, jak potřebuji."

HRÁČI VARUJÍ

"Hra může být návyková."

"Hra je to těžká a může být stresující, frustrující, jelikož ne všechno se podaří na poprvé a druhý pokus často není možný. I malá chyba může být smrtelná. Může způsobit závislost. :)"

"Je to pomalé."

"Je to žrout času a není to snadné (ale to je dobře)."

"Obtížnost."

"Pečlivě prostudovat pravidla a ovládání."

"Je velmi důležité dobře se připravit na vstup do nového dobrodružství. Umřít (případně nesplnit hlavní úkol) je totiž velmi snadné. Příprava mi někdy trvá až příliš dlouho, ale to je spíš můj problém. Projít těžší jeskyně/rozsáhlejší dobrodružství už je hodně časově náročné, což je taky důvod, proč nehraju častěji."

Přehled Reakce hráčů Svět Strategie Multiplayer Hrdinové

Tento web využívá cookies (především k analýze návštěvnosti a sběru dat za účelem cílení reklamy).